Заточення ножів для фугувальних верстатів в Одесі

Наш сервісний центр пропонує заточування ножів для фугувальних верстатів в Одесі. Роботи здебільшого здійснюються на плоскошліфувальному верстаті, з ножа сточується мінімально необхідний для отримання гостроти шар.

Нашим центром заточено не одну сотню фугувальних ножів, деякі з робіт наведені на фото.

Верстат знаходиться у виробничому приміщенні на околиці Одеси, тому заточити ножі за один день не вийде — зазвичай роботи здійснюються за два-три дні.

Заточування на плоскошліфувальному верстаті вважається одним із найкращих варіантів — він забезпечує рівномірність обробки по всій довжині ножа. При такому заточенні відсутня будь-яка ручна фіксація ножа, що неминуче призводить до появи всіляких відхилень. До того ж плоскошліфувальний верстат забезпечує охолодження виробів, що заточуються, а це гарантує відсутність перегартування і довге збереження гостроти заточуваного ножа.

З метою економії часу (заточення за один день) ми намагалися заточувати короткі фугувальні ножі на верстаті Tormek T7, що стоїть у нас у сервісному центрі на Старокінному ринку. На жаль, Tormek T7 — відмінна машина, але призначена усе ж таки для інших цілей. Це до того, що деякі центри пропонують заточувати фугувальні ножі на подібних верстатах. Наскільки доцільним є таке заточення, треба вирішувати вам.

Приходьте і переконайтеся у якості нашого заточування! Готові сперечатися, після цього ви станете нашим постійним клієнтом.

Наш сервіс-центр, окрім різноманітних послуг із заточування, пропонує також виготовлення ключів в Одесі — ми робимо дублікати як звичайних, так і патентованих фірмових ключів.

Сервіс-центр «Добрий дім» —
заточення фугувальних ножів на плоскошліфувальному верстаті в Одесі

Телефон майстра: 067 593-61-27
Часі роботи: з 8.30 до 16.00 (у неділю до 15.00)
Заточування в Одесі:
ножі, інструмент, кухонні прилади.
Виготовлення ключів
RU