Заточувальні послуги в Одесі. Якісне гостріння на Tormek

Майстерність — неодмінна умова для будь-якої діяльності. Адже всі ми намагаємося потрапити саме до майстра, чи то лікар, перукар чи точильник. Безперечно, справжній знавець своєї справи зможе зробити будь-яку річ. Але, погодьтеся, з наявністю сучасного оснащення він зробить усе швидше.

Особливості заточування на Tormek

Шведський точильний верстат Tormek T7 є основою нашого обладнання. Саме на цьому апараті здійснюється переважна частина робіт, пов'язаних із заточенням та відновленням ріжучої кромки. Якщо більшість сервісів Одеси обмежуються саморобними точильними верстатами або напівпрофесійними пристроями класу Chef's Choice, то Tormek є тільки у нас — на момент написання статті модель T-7 єдина в Одесі.

Гостріння на Tormek T7 дуже якісне. Якщо ви вважаєте, що заголовок цієї статті – рекламна фраза, то помиляєтесь. Ножі, заточені на Tormek, дуже гострі. Ми навіть відмовилися від ручного доведення на японських каменях Kasumi — на виході виходить такий самий бритовно-гострий ніж. А оскільки більшість із нас звикла легковажно перевіряти ступінь гостроти леза пальцями, то випадки порізів у нас — звичайна річ. Тому не радимо вам перевіряти якість заточених нами ножів у такий спосіб — ми навіть змушені пакувати їх у спеціальне картонне пакування.

Окрім різноманітних кухонних ножів на Tormek можна загострювати столярний інструмент, наприклад, ножі для рубанків, стамески найрізноманітніших профілів та багато іншого. Довжина ножів для рубанка може бути різною — ми заточуємо як короткі, так і довгі ножі.

Підбивши підсумки сказаного вище, зведемо усі в єдиний список. Отже, на своєму верстаті ми зможемо заточити:

Кухонний інвентар

Кухонні ножі різних видів (крім радянських ножів з нержавіючої сталі), топірці та інший кухонний інструмент.

Столярний інструмент

Ножі для рубанків, стамески, штихелі тощо.

Ножі різних видів

Мисливські та складані ножі різних форм, ножі для шаурми, ножі інших видів.

Інші предмети побуту

Коси, сокири та інше, що може спасти на думку.

Зазначимо, що ми заточуємо також сітки та ножі для м'ясорубок, дискові ножі для скиборізок, ножі для фугувальних верстатів, але заточування здійснюється на іншому устаткуванні. Якщо є питання, телефонуйте майстру за телефонами сайту.

Тепер про особливості Tormek T7.

По-перше, верстат має можливість задати кут заточування інструменту, який для теслярів і столярів має величезне значення.

По-друге, Tormek T7 — один з небагатьох в Одесі верстатів, що дозволяють здійснювати гостріння без перегартування вістря: верстат оснащений водяним охолодженням, а частота обертання кола всього 90 обертів на хвилину, що наближається до ручної роботи. Згадайте, з якою частотою обертаються кола у різних «майстрів» на лотках. При цьому відбувається перегрів вістря і воно втрачає своє початкове загартування. І не дивуйтеся потім, чому ніж так швидко тупиться — лезо вже не можна назвати загартованим. Природно, цього у нас немає, і ножі довго зберігатимуть свою гостроту.

Нам би не хотілося, щоб після прочитання цього матеріалу у вас залишився нудотний присмак реклами. Але рекламувати нам нічого: Tormek — всесвітньо відомий лідер у галузі виготовлення точильного обладнання. Ми лише запрошуємо вас скористатися цим пристроєм для власних потреб, викладаючи свої гроші за дійсно якісні послуги.

Єдиним відносним недоліком можна назвати досить великий час заточування, пов'язаний із низькими обертами. Через це відвідувачі зазвичай залишають ножі, а потім забирають в обумовлений час. Тому терміновість, за рідкісним винятком, — це не наша перевага.

Наш сервіс-центр, окрім різноманітних послуг із заточування, пропонує також виготовлення ключів в Одесі — ми робимо дублікати як звичайних, так і патентованих фірмових ключів.

Tormek T7 — якісне заточення в Одесі

Телефон майстра: 067 593-61-27
Часі роботи: з 8.30 до 16.00 (у неділю до 15.00)
Заточування в Одесі:
ножі, інструмент, кухонні прилади.
Виготовлення ключів
RU