Заточення дискових ножів скиборізок (слайсерів) в Одесі

Наш сервісний центр пропонує заточування дискових ножів для скиборізок в Одесі. Роботи здійснюються протягом одного робочого дня, якщо ви принесете диск уранці. В іншому разі забрати ніж можна наступного дня.

Дискові ножі приймаються лише у чистому вигляді!

Ножі, покриті жиром, або із залишками їжі, в роботу не беруться.

Робота здійснюється на спеціалізованому верстаті, що забезпечує якісний рівень заточування. Тип ножа (за винятком хвилястих) та його діаметр значення не мають. На фото наведено один із заточених дискових ножів, знятий з різних боків.

Дискові ножі для скиборізок поділяються на класи — є для побутового, є для професійного використання. Незалежно від типу їх практично неможливо заточити в домашніх умовах. Якщо ніж і сітку для м'ясорубки за наявності майстровитих рук можна абияк заточити вдома, то ні наборами з інтернету, ні універсальними брусками дисковий ніж ви не заточите — дуже легко порушити балансування, після чого слайсер вібруватиме, як пральна машина. Звертайтеся до нашого центру, ми зробимо усі в кращому вигляді!

Наш сервіс-центр, окрім різноманітних послуг із заточування, пропонує також виготовлення ключів в Одесі — ми робимо дублікати як звичайних, так і патентованих фірмових ключів.

Сервіс-центр «Добрий дім» —
заточення дискових ножів для скиборізок (слайсерів) в Одесі

Телефон майстра: 067 593-61-27
Часі роботи: з 8.30 до 16.00 (у неділю до 15.00)
Заточування в Одесі:
ножі, інструмент, кухонні прилади.
Виготовлення ключів
RU