Заточення ножів та сіток м'ясорубок в Одесі

Наш сервісний центр пропонує заточування ножів та сіток для м'ясорубок в Одесі. Роботи здійснюються на плоскошліфувальному верстаті, з сітки та ножа сточується мінімально необхідний для отримання гостроти шар (зазвичай вистачає зняти 0,05-0,15 мм).

Ножі та сітки приймаються тільки в чистому вигляді!

Вироби, покриті жиром або із залишками їжі, не беруться в роботу.

Зазначимо, що найкраще заточувати ніж разом із шліфуванням сітки — ефективність роботи м'ясорубки в цьому разі буде максимальною. На фото наведено деякі наші роботи.

Верстат знаходиться у виробничому приміщенні на околиці Одеси, тому заточити ножі за один день не вийде — зазвичай роботи здійснюються за два-три дні.

Для якісної роботи м'ясорубки потрібне максимальне прилягання ножа до сітки по всій поверхні. Саме через це здійснюється одночасне заточування ножа і шліфування сітки — якщо заточити тільки ніж, то нерівності, що залишилися на сітці, завадять щільному приляганню ножа по всій її поверхні.

Заточування на плоскошліфувальному верстаті вважається одним із найкращих варіантів — рівномірність обробки гарантується. При такому заточенні та шліфуванні відсутня будь-яка ручна фіксація ножа або сітки м'ясорубки, що неминуче призводить до появи зазорів між сіткою та ножем. До того ж, плоскошліфувальний верстат забезпечує охолодження виробів, що гарантує відсутність перегартування і тривале збереження гостроти заточуваної пари (хоча багато залежить від якості металу ножа і сітки).

Приходьте і переконайтеся у якості нашого заточування. Ручаємося, після цього ви станете нашим постійним клієнтом.

Наш сервіс-центр, окрім різноманітних послуг із заточування, пропонує також виготовлення ключів в Одесі — ми робимо дублікати як звичайних, так і патентованих фірмових ключів.

Сервіс-центр «Добрий дім» —
заточення ножів та сіток м'ясорубок на плоскошліфувальному верстаті в Одесі

Телефон майстра: 067 593-61-27
Часі роботи: з 8.30 до 16.00 (у неділю до 15.00)
Заточування в Одесі:
ножі, інструмент, кухонні прилади.
Виготовлення ключів
RU