Види послуг із заточування в Одесі. Що ми можемо заточити

На цій сторінці наведено список послуг та виробів, які ми можемо заточити. Безперечно, це далеко не повний перелік, але основні позиції в ньому вказані. Якщо у вас є нестандартні різальні предмети, телефонуйте до нашої майстерні, де ви зможете отримати відповідь на будь-яке запитання.

На жаль, у зв'язку з непостійним курсом валют ми вимушено зняли розцінки на заточення. Дізнатися їх ви зможете, зателефонувавши до нашого сервіс-центру.

Що ми заточуємо

Кухонні ножі

Кухонні ножі різних видів (крім радянських ножів з нержавіючої сталі та хвилястих серрейторів).

Кухонні сокирки

Кухонні сокирки всіх видів (крім серрейторів).

Столярний інструмент

Ножі для рубанків, стамески, штихелі і т. ін.

Ножі для фугувальних верстатів

Роботи здійснюються на плоскошліфувальному верстаті.

Ножі різних видів

Мисливські та складані ножі різних форм, ножі для шаурми та суші, ножі інших видів та призначення.

Ножі та сітки для м'ясорубок

Роботи здійснюються на плоскошліфувальному верстаті.

Дискові ножі для скиборізок

Ножі будь-якого діаметра, за винятком хвилястих.

Інші предмети побуту

Коси, сокири та інше, що може спасти на думку.

Асортимент заточуваних нами предметів досить широкий і перекриває більшість потреб споживачів. Проте винятки є.

Що ми не заточуємо

Ми не точимо ножиці всіх видів, манікюрний інструмент, вироби з нержавіючої сталі радянського виробництва, самозаточувальні ножі та сокири (хвилясті, серрейтори).

Кілька слів про радянські ножі. Зазначимо, що у більшості країн якщо нержавіючу сталь використовують для виготовлення столових ножів, то це спеціальна нержавіюча сталь. У Радянському Союзі брали будь-яку нержавіючу сталь і штампували предмети столового побуту, не замислюючись про їхнє подальше обслуговування. На жаль, більшість із них через в'язкість нержавійки псують дороге обладнання, «забиваючи» абразивний шар частинками металу.

Для заточування ножів та столярного інструменту (крім фугувальних ножів) використовується шведський верстат Tormek T7, на момент написання матеріалу цей апарат єдиний в Одесі. Його головні особливості — водяне охолодження та заточення з низькою швидкістю обертання кола (90 обертів за хвилину), що дозволяє проводити паралелі з ручним заточенням. При такому підході повністю відсутнє перегартування вістря леза, характерне для високообертних пристроїв без охолодження (згадуємо вереск та іскри при заточенні на лотку), а це забезпечує дуже тривале збереження ножем своєї гостроти.

Насамкінець зазначимо, що раніше ми практикували фінальне доведення ножів на японських каміннях Kasumi. З появою Tormek T7 необхідність у цьому відпала — фінальна обробка на верстаті забезпечує таку ж бритовну гостроту, але завдяки уникненню ручної праці ціна стала в рази меншою. Гострота ножів така, що після численних порізів відвідувачів ми стали пакувати їх у картонні кожухи.

За роки нашої роботи багато жителів Одеси оцінили нашу якість, ставши постійними клієнтами. Щиро сподіваємося, що ви поповните їхні лави.

Сервіс-центр «Добрий дім» — професійне заточування в Одесі

Телефон майстра: 067 593-61-27
Часі роботи: з 8.30 до 16.00 (у неділю до 15.00)
Заточування в Одесі:
ножі, інструмент, кухонні прилади.
Виготовлення ключів
RU