Заточування в Одесі на Kasumi. Японське каміння Kasumi — ніж, як бритва

РУЧНІ РОБОТИ З КАМІННЯМИ БІЛЬШ НЕ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ.
Всі роботи виконуються на точильному верстаті Tormek — він забезпечує таку саму якість заточування, знижуючи водночас часові витрати та вартість робіт. Навіщо вам платити більше?

Назва Kasumi більшості людей не скаже нічого, крім того, що це щось японське. Проте саме на цих каменях здійснюються найтонші заточувальні роботи. Багато хто бачив їх по телевізору в руках японських майстрів, що доводять до досконалості гостроту холодної зброї. Брехати не будемо, японських майстрів у нас немає, а ось камені Kasumi є, і наші майстри зроблять усі не гірше за японських.

Головна відмінність Kasumi від звичайних каменів, якими користується більшість із нас у домашніх умовах — це склад: зроблені вони з магнезії. Не вдаючись до подробиць, скажемо, що саме завдяки своєму складу вони дозволяють перетворити ніж на бритву. І, звичайно, майстерності людини, яка робить цю тонку роботу.

Заточення на Kasumi — справа копітка, відповідальна і для багатьох наших відвідувачів вона просто не потрібна. У нас є пристрої, що роблять ніж досить гострим для будь-яких кухонних робіт. Але завжди знайдуться люди, яким потрібна виняткова гострота. Це перукарі, елітні шеф-кухарі, різьбярі по дереву та люди багатьох інших професій.

Та й у звичайної людини періодично виникає потреба у винятковій гостроті ножа. Який мисливець не втримається від того, щоб продемонструвати після вдалого полювання свою гвинтівку та ніж?! І якщо з вогнепальною зброєю ми вам нічим допомогти не зможемо, то зробити вістря вашого мисливського ножа порівнянним з вістрям катани, нам цілком під силу. Буде чим похвалитися...

Зазначимо, що розцінки на таку роботу дещо вищі за звичайні — ручна праця завжди коштувала дорожче. Але якщо ви готові заплатити за таку роботу, залишитеся задоволені. Це ми гарантуємо вам!

Наш сервіс-центр, окрім різноманітних послуг із заточування, пропонує також виготовлення ключів в Одесі — ми робимо дублікати як звичайних, так і патентованих фірмових ключів.

Телефон майстра: 067 593-61-27
Часі роботи: з 8.30 до 16.00 (у неділю до 15.00)
Заточування в Одесі:
ножі, інструмент, кухонні прилади.
Виготовлення ключів
RU